ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ,Ε ΚΑΙ ΣΤ΄ ΤΑΞΕΙΣ,ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΟΝ 5ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ , ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ . Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ <<ΚΛΕΙΤΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΒΕΡΕΝΙΚΗ>> ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ … Συνέχεια
12 Μαΐου 2024
από 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 5ος Πανελλήνιος Μαθητικός Διαγωνισμός Ελληνικής Γλώσσας «Κλείταρχος και Βερενίκη»