Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι Αγιασμός για το σχολικό έτος 2020-21 θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 14/9/20 στις 11:45 π.μ. Σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις του ΥΠΑΙΘ και τις οδηγίες του ΕΟΔΥ κρίνεται απαραίτητη η χρήση προστατευτικής μάσκας. Επίσης, σύμφωνα με σχετικό έγγραφο οδηγιών της Δ/νσης Π/θμιας Εκπ/σης Άρτας, προς αποφυγή συγχρωτισμού στον εξωτερικό χώρο του Νηπιαγωγείου, […]
Αρχεία για Σεπτέμβριος, 2020
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!
Σεπ 202010
Πρόσφατα σχόλια