Τα Χριστούγεννα έρχονται και όλοι εμείς στο σχολείο δουλεύουμε πυρετωδώς να τα υποδεχτούμε!!!! Λίγα στιγμιότυπα από τις μέρες αυτές. Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά μας, για όλες τις δουλίτσες τους αυτές τις μέρες (που ήταν πολλές) και ευχόμαστε σε όλους Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα και 2024 ευχές από μας για τις οικογένειές σας !!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!
Αρχεία για Δεκέμβριος, 2023
ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!
Δεκ 202323
Πρόσφατα σχόλια