Κρούσμα covid

Αγαπητοί γονείς,

ύστερα από ενημέρωση γονέα, μαθήτρια  του  Ε1   βρέθηκε θετική  στον covid 19, το Σάββατο 15/1/21.Σύμφωνα με το πρωτόκολλο πρέπει όλοι οι μαθητές του τμήματος να κάνουν σήμερα 16/1  rapid test και τη Δευτέρα self test.

Μπορείτε να παραλάβετε βεβαίωση  δική μου σήμερα 11.30 με 13.15 στο σχολείο, με την οποία μπορείτε να κάνετε τα rapid tests  σε δημόσια δομή(ΙΚΑ ΗΛ/ΛΗΣ).

Επίσης μπορείτε να μου στείλετε mail ή να πάρετε τηλέφωνο σχολείο τις ίδιες ώρες να  τις αποστείλω ηλεκτρονικά.

Επισυνάπτω  ανακοίνωση του Δημάρχου σύμφωνα με την οποία μπορείτε  rapid tests από αύριο να κάνετε δωρεάν στο ΚΑΠΗ Αγίας Μαρίνας αλλά και χαμηλότατο κόστος  και σήμερα σε πολλά φαρμακεία της πόλης μας.

Παρακαλώ πολύ να κάνετe τα tests  και να ενημερώνετε την πλατφόρμα edupass καθημερινά.

Εύχομαι να είστε όλοι υγιείς.

Μάλλιος Λεωνίδας

Ηλιούπολης