Πρόσκληση στη γιορτή λήξης

ΚΟΛΛΑΖ 2

Αγαπητοί γονείς,

Την Τρίτη 11 Ιουνίου 2024 στο προαύλιο του 11ου Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης και ώρα 10:30-11:30 θα πραγματοποιηθεί η γιορτή λήξης  με τη συμμετοχή των μαθητών/μαθητριών του 4ου Νηπιαγωγείου Κοζάνης και της Α΄ Τάξης του 11ου Δ.Σ. Κοζάνης. Η γιορτή υλοποιείται στο πλαίσιο του Σχεδίου Δράσης Εσωτερικής Αξιολόγησης με θέμα την Ομαλή Μετάβαση. Κατά τη γιορτή οι εκπαιδευόμενοι/εκπαιδευόμενες θα παρακολουθήσουν την αφήγηση του παραμυθιού «Η ιστορία της Πέρδικας», συγγραφική ομάδα του οποίου είναι οι απόφοιτοι του σχολικού έτους 2022-2023 του Νηπιαγωγείου μας, παντομίμα από μαθητές/μαθήτριες των ΣΤ΄ και Δ΄ Τάξεων του 11ου Δ.Σ. και θα συμμετέχουν σε εικαστικά και ψυχοκινητικά δρώμενα-παιχνίδια.

Ώρα προσέλευσης 10:15.

Με εκτίμηση,

Η Προϊσταμένη και το Διδαχτικό Προσωπικό του Νηπιαγωγείου, η Δασκάλα της Α΄ Τάξης και η Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής του 11ου Δ.Σ. Κοζάνης.