ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ – ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-2022 – 4ου ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,

Σας γνωστοποιούμε το εβδομαδιαίο εξ αποστάσεως πρόγραμμα μαθημάτων του νηπιαγωγείου μας, με ισχύ για τα χρονικά διαστήματα που αυτό θα παραμένει εκτάκτως  κλειστό, λόγω υγειονομικών ή άλλων συνθηκών.

Το πρόγραμμα αφορά το τρέχον Σχολικό Έτος 2021-2022, με ώρες λειτουργίας από τις 14.10΄ έως και τις 16.20΄ καθημερινά.

Η διαδικτυακή διδασκαλία και η παρακολούθηση των μαθημάτων θα γίνεται αποκλειστικά μέσω της πλατφόρμας Cisco WebEX.

Κάθε άλλο μέσο επικοινωνίας ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟ, λόγω της αυστηρής τήρησης και καταγραφής του χρόνου διδασκαλίας καθημερινά από το ίδιο το Υ.ΠΑΙ.Θ..

Οι σύνδεσμοι (link) των εκπαιδευτικών που εμπλέκονται στη διδασκαλία των μαθημάτων κάθε τμήματος, έχουν σταλεί μέσω my school για χρήση από μαθητές , γονείς ή κηδεμόνες.

Η Προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου.