Χριστουγεννιάτικη γιορτή

Αγαπητοί μας εκπαιδευτικοί,
Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην Χριστουγεννιάτικη Γιορτή του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 10/12/2022 και ώρα 04:00 μ.μ. στο χώρο του σχολείου μας.
Τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να φτιάξουν με την βοήθεια των γονέων το δικό τους χριστουγεννιάτικο στολίδι , χριστουγεννιάτικες ευχετήριες κάρτες (οι κάρτες θα αποσταλούν στον οργανισμό win cancer για τους ασθενείς των αντικαρκινικών νοσοκομείων) καθώς επίσης και να διασκεδάσουν με face painting.
Παράλληλα στο χώρο του σχολείου μας θα βρείτε και το Χριστουγεννιάτικο Bazaar μας με χριστουγεννιάτικα είδη,βιβλία, σαπουνάκια,ημερολόγια ,γούρια και διάφορα άλλα που μπορείτε να προσφέρετε ως δώρο στα αγαπημένα σας πρόσωπα ..
*Τα έσοδα από το bazaar θα διατεθούν για την ενίσχυση των δράσεων του Συλλόγου , πάντα προς όφελος των παιδιών.
Επειδή διανύουμε μια δύσκολη εποχή ιώσεων , προς αποφυγή συνωστισμού, τα παιδιά θα προσέρχονται στο χώρο των εκδηλώσεων ως εξής :
04:00 μ.μ. – 05:30 μ.μ. Τάξεις  Α’ Β’ Γ’
05:30 μ.μ. – 07:00 μ.μ. Τάξεις Δ’ Ε’ ΣΤ’
Σας περιμένουμε με τις οικογένειές σας και το κέφι σας να περάσουμε μια όμορφη και γιορτινή μέρα με μουσική και κεράσματα για όλους!
Με εκτίμηση,
Το Δ.Σ. του Συλλόγου