Γιορτή 28ης Οκτωβρίου 1940

Αγαπητοί Γονείς, σας ενημερώνουμε ότι:

Την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2022 από τις 8.30 έως τις 9.45 θα πραγματοποιηθούν  ανά τμήμα εκδηλώσεις για την επέτειο της Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου.

Στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας  οι μαθητές/τριες της Δ΄τάξης θα παρουσιάσουν στους γονείς τους θεατρική παράσταση .

Το ολοήμερο και η πρωινή ζώνη δε θα λειτουργήσουν την ημέρα αυτή. Παρακαλούμε φροντίστε για την ασφαλή και έγκαιρη αποχώρηση των μαθητών/τριών.

Την Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2022   οι μαθητές/τριες που θα  παρελάσουν θα πρέπει να βρίσκονται, με ευθύνη των γονέων τους, στην οδό Αρτέμιδος (κάθετη της οδού Αγίου Ιωάννου) και στο Εμπορικό Κέντρο “ΒΕΡΓΙΝΑ”το αργότερο ως τις 10.15 π.μ. Μετά τη λήξη της παρέλασης οι γονείς μπορούν να παραλάβουν τα παιδιά τους, έμπροσθεν του Ι.Ν. Αγίας Παρασκευής.OXI