Συμμετοχή και διακρίσεις των μαθητών/τριών μας στον 7ο Δρόμο Ζωής

unnamed file 6Την Κυριακή 9 Μαΐου 2022 μαθητές και μαθήτριες του Σχολείου μας, συμμετείχαν στον 7ο Δρόμο Ζωής Αγίας Παρασκευής.Τα παιδιά μας ,με την καθοδήγηση της Γυμνάστριας κ.Τίνας Πανταζή,αγωνίστηκαν και  επέστρεψαν στον σχολείο με ένα κύπελλο ,πολλά μετάλλια και τη χαρά της συμμετοχής.

Εκφράζουμε  τα θερμά μας συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους και την προσπάθεια που κατέβαλαν και τους ευχόμαστε να απολαμβάνουν  τη χαρά της άσκησης και να έχουν πάντα επιτυχίες!

unnamed file 3

Το σχολείο μας ομόρφυνε

.jpg

Ευχριστουμε θερμά τον ζωγράφο κ. Ρουμελιώτη Χρήστο που φιλοτέχνησε με πολύ μεράκι  τους τοίχους του σχολείου μας , αναδεικνύοντας αισθητικά τον χώρο που διαβαίνουν καθημερινά οι μαθητές /τριες και οι εκπαιδευτικοί, κάνοντας έτσι πιο όμορφη και ευχάριστη την παραμονή μας στο σχολείο.

.jpg