Αγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι ο μαθητής της Γ΄ τάξης του σχολείου μας Γεώργιος Σαλβάνος εκπροσωπώντας το σχολείο μας βραβεύτηκε (για 2η συνεχόμενη χρονιά) για την καλύτερη χριστουγεννιάτικη ζωγραφιά στον 12ο Διαγωνισμό Ζωγραφικής που διοργάνωσε και φέτος ο Δήμος Περιστερίου.
Τα έργα των μαθητών μας όπως και όλα τα έργα των παιδιών από τα υπόλοιπα σχολεία του Περιστερίου που βραβεύτηκαν έχουν αναρτηθεί σε ειδικά φωτιζόμενες προθήκες στο πάρκο απέναντι από τον ΟΤΕ.
Θερμά συγχαρητήρια στον μικρό μας ζωγράφο από όλους τους δασκάλους και τους συμμαθητές του!
Από τη διεύθυνση του σχολείου
Αφήστε μια απάντηση