ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019-2020

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Αγαπητοί Γονείς

Την Τρίτη 01/10/2019 και ώρα 17:30 σας προσκαλούμε στο Νηπιαγωγείο μας για την πρώτη ενημερωτική συνάντηση.Θα συζητήσουμε θέματα λειτουργίας του σχολείου και η συντονίστρια εκπαιδευτικού έργου κ. Άρτεμις Παπαδημητρίου θα σας παρουσιάσει τις μαθησιακές περιοχές και τους στόχους του αναλυτικού προγράμματος του Νηπιαγωγείου.

Επίσης θα γίνουν εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Η παρουσία όλων σας κρίνεται απαραίτητη.

Οι εκπαιδευτικοί του 3ου Νηπιαγωγείου Λάρισας

ΤΑΚΤΙΚΗ  ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Η τακτική μηνιαία ενημέρωση για όσους γονείς το επιθυμούν θα γίνεται από τις νηπιαγωγούς του κάθε τμήματος την τελευταία Τρίτη κάθε μήνα και ώρα  13.00-14.00 .

Σε έκτακτες περιπτώσεις οι γονείς μπορούν να ενημερωθούν κατόπιν συνεννόησης με την νηπιαγωγό του τμήματος όποτε το επιθυμούν.