ΥΠΟΒΟΛΗ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟΥ 2024

Καλό καλοκαίρι!

kalo kalokairi 2024

Κατά τους θερινούς μήνες Ιούλιο και Αύγουστο το σχολείο θα είναι ανοιχτό

κάθε Πέμπτη από τις 08.00 έως τις 14.00.

Συμπληρωματική Προκήρυξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών-τριών των Ανωτάτων Στρατιωτικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (ΑΣΕΙ)

Λήψη αρχείου

Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής μαθητών/τριών, για το σχολικό έτος 2024-2025».

Λήψη αρχείου

Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή σε Δημόσιες Σ.Α.Ε.Κ. (πρώην Ι.Ε.Κ.) έτους 2024.

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΠΟΝΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2024

Λήψη αρχείου

Ορισμός εξεταστικών κέντρων ΔΔΕ Γ’Αθήνας για τη διεξαγωγή των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2024 στο Ειδικό Μάθημα των Αγγλικών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 3 ΓΕΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Λήψη αρχείου

Εξέταση ατόμων με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες στα Ειδικά Μαθήματα 2024.

Λήψη αρχείου

Υποβολή δικαιολογητικών για τη χορήγηση Βεβαίωσης Πανελλήνιας Σχολικής Αθλητικής Νίκης για τους σχολικούς αγώνες 2023-2024