Ευχαριστήρια Επιστολή του Συλλόγου Παραπληγικών

Δραστηριότητες 2022-2023

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε από το 3ο Δημοτικό Χαλανδρίου η δράση συγκέντρωσης πλαστικών καπακιών. Την Τρίτη 30 Μαΐου 2023 στάλθηκαν 35 κουτιά με πλαστικά καπάκια στο Σύλλογο Παραπληγικών και Κινητικά Αναπήρων Ν. Πέλλας με σκοπό την απόκτηση αναπηρικών αμαξιδίων για άτομα με κινητικά προβλήματα. Ο Σύλλογος Παραπληγικών ευχαριστεί θερμά το 3ο Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου, τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριων και όλους όσους συνέβαλαν στην αξιέπαινη αυτή προσπάθεια. Ένα μεγάλο “ΜΠΡΑΒΟ” σε όλους! Η συλλογή πλαστικών καπακιών θα συνεχιστεί και την επόμενη χρονιά από τις αρχές Οκτωβρίου. Ευχαριστούμε όλους όσους βοήθησαν! Ακολουθεί η ευχαριστήρια επιστολή του Συλλόγου Παραπληγικών και Κινητικά Αναπήρων Ν. Πέλλας.

Οι υπεύθυνοι της δράσης

κ. Βλάνδος Βασίλειος