Δ1 Ολυμπιακή Εβδομάδα
H Δ1 τάξη συμμετείχε σε αθλητικές δραστηριότητες που διεξήχθηκαν στο ΟΑΚΑ, στο πλαίσιο του προγράμματος «Ολυμπιακή Παιδεία -3η Ολυμπιακή εβδομάδα στα Σχολεία» Με βασικό σύνθημα : «Γνωρίζω τα Ολυμπιακά αθλήματα – μαθαίνω για τη βιωσιμότητα και τον υγιεινό τρόπο να ζεις» Επιδίωξη του προγράμματος είναι η ανάπτυξη κατάλληλης πολιτικής στο σχολικό περιβάλλον ώστε οι […]
Όλο το άρθρο