Αρχείο ημέρας 12 Φεβρουαρίου 2021

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη την Παρασκευή 5/2/2021 (17.30-20.30) και το Σάββατο 6/2/2021 (09.30-16.30) η πανελλαδική διαδικτυακή διημερίδα με θέμα: “Προκλήσεις και προτάσεις στη διδασκαλία της Αγγλικής Γλώσσας στα Επαγγελματικά Λύκεια (ΕΠΑ.Λ)”. Σκοπός της δράσης ήταν η αξιοποίηση της εμπειρίας και … Συνέχεια

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Πανελλαδικής Διαδικτυακής Διημερίδας: “Προκλήσεις και προτάσεις στη διδασκαλία της Αγγλικής Γλώσσας στα Επαγγελματικά Λύκεια (ΕΠΑ.Λ)”

Διαδικτυακό Ψηφιακό Σεμινάριο με θέμα: «Ασφαλής χρήση στο Διαδίκτυο για γονείς και εκπαιδευτικούς» Ημερομηνία διεξαγωγής: Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2021 και ώρα 17:00 μ.μ. Για να την παρακολουθήσετε πατήστε εδώ Κεντρικός εισηγητής  ο κ Παπαπροδρόμου Γιώργος, Υποστράτηγος ΕΛ.ΑΣ. ε.α. -Ειδικός σε … Συνέχεια

Κατηγορίες: Ενημέρωση, Πρόσκληση, Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: , , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαδικτυακό Ψηφιακό Σεμινάριο με θέμα: «Ασφαλής χρήση στο Διαδίκτυο για γονείς και εκπαιδευτικούς».