Αρχείο ημέρας 31 Ιανουαρίου 2021

Πανελλαδική διαδικτυακή διημερίδα με θέμα: “Προκλήσεις και προτάσεις στη διδασκαλία της Αγγλικής Γλώσσας στα Επαγγελματικά Λύκεια (ΕΠΑ.Λ)” την Παρασκευή 5/2/2021 (17.30-20.30) και Σάββατο 6/2/2021 (09.30-16.30).  Η πρόσκληση με όλες τις πληροφορίες εδώ

Κατηγορίες: Άρθρο, Ενημέρωση, Πρόσκληση | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση σε “Πανελλαδική Διαδικτυακή ημερίδα εκπαιδευτικών ΠΕ06 (Αγγλικής Γλώσσας)”

Στο πλαίσιο του προγράμματος Διαπεριφερειακό Θεματικό Δίκτυο “Ασφάλεια στο Διαδίκτυο”, και του εορτασμού της Ημέρας Ασφαλούς Διαδικτύου, στις 12-2-2021 θα πραγματοποιηθεί μια διαδικτυακή εκδήλωση με θέμα: «Ασφαλής χρήση στο Διαδίκτυο για γονείς και εκπαιδευτικούς τον καιρό της πανδημίας: Διαχείριση της Ψηφιακής πραγματικότητας των … Συνέχεια

Κατηγορίες: Άρθρο, Ενημέρωση, Πρόσκληση | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Ασφαλής χρήση στο Διαδίκτυο για γονείς και εκπαιδευτικούς τον καιρό της πανδημίας: Διαχείριση της Ψηφιακής πραγματικότητας των παιδιών μας»