Ανοίγουμε το σχολείο μας στην κοινωνία, στις ιδέες, στη γνώση, στο μέλλον, στη ζωή… με όλα τα παιδιά να απολαμβάνουν το δικαίωμα τους στην ποιοτική εκπαίδευση!!!
ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ!!!
Τσικνοπέμπτη σήμερα και αποφασίσαμε να το ρίξουμε λίγο έξω!!!
Για αρχή μεταμορφωθήκαμε σε ελεφαντάκια, γιορτάζοντας την Αποκριά!
Στη συνέχεια ψήσαμε!
Φάγαμε!
Και φυσικά χορέψαμε!
Περάσαμε τέλεια!!!
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!
Ευχόμαστε σε όλες και όλους σας Καλή Τσικνοπέμπτη! Να περάσετε υπέροχα!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα