Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές – ανανεώσεις εγγραφών – μετεγγραφές των μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2021-22 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές στην σελίδα https://e-eggrafes.minedu.gov.gr/#/ όταν αυτή ενεργοποιηθεί.
Προκειμένου να αποφευχθούν εγκαίρως τυχόν προβλήματα, θα σας παρακαλούσαμε αρχικά να ενημερωθείτε από το συνημμένο έγγραφο – επιστολή του Υπουργείου Παιδείας και στη συνέχεια  να αποστείλετε την υπεύθυνη δήλωση (δεύτερο συνημμένο αρχείο) στο σχολείο είτε με ηλεκτρονικό μήνυμα στην διεύθυνση 2ogelalimou@gmail.com αναγράφοντας στο θέμα το όνομα του μαθητή καθώς και το τμήμα που φοιτούσε, είτε σε έντυπη μορφή τις μέρες που το σχολείο θα είναι ανοικτό: Τρίτη 15/6, Πέμπτη 17/6  και Τετάρτη 23/6 έως Τετάρτη 30/6/2021.
ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΗΔΕΜΟΝΑ  ή   ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΗΔΕΜΟΝΑ Ε-ΕΓΓΡΑΦΕΣ