Βιβλία σε ρόδες

Τα βιβλία σε ρόδες στο σχολείο μας!!
Τα βιβλία σε ρόδες βρέθηκαν στο σχολείο μας για δύο μήνες και χάρισαν στα παιδιά μας μοναδικές στιγμές χαλάρωσης και γνώσης!!  Αυτή τη φορά η βαλίτσα ήταν γεμάτη με βιβλία στα αγγλικά κατάλληλα για την ηλικία των μικρών μαθητών μας. Πρόκειται για μία πρωτότυπη δράση, η οποία υλοποιείται σε πολλά σχολεία της ελληνικής επικράτειας. Τα βιβλία σε ρόδες ταξιδεύουν χαρίζοντας στους μαθητές και στις μαθήτριές μας γνώσεις, ψυχαγωγία και όμορφες στιγμές. Η δική μας βαλίτσα έφυγε από το σχολείο μας γεμάτη από ζωγραφιές και μηνύματα για τους συμμαθητές μας στο επόμενο σχολείο που θα την υποδεχτεί κάπου στην Ελλάδα!
vivlia se rodes biblia se rodes biblia se rodes 3 biblia se rodes 4 bibla se rodes 5 biblia se rodes 6 biblia se rodes7 biblia se rodes 8 biblia se rodes9