Ευχαριστίες προς τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Όλοι ανυπομονούμε να ανοίξουν τα σχολεία…Τα παιδιά όμως του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας έχουν ένα λόγο παραπάνω, καθώς μία έκπληξη τους περιμένει όταν αντικρίσουν το σχολείο τους! Ο Έλμερ και η παρέα του έκαναν την εμφάνιση τους και ομόρφυναν την περίφραξη του σχολείου μας!

Η διευθύντρια και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας, ευχαριστούν θερμά το Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για  την πρωτοβουλία τους να φρεσκάρουν και να ζωντανέψουν την περίφραξη του σχολικού μας συγκροτήματος. Είναι αξιέπαινη η διάθεση του Συλλόγου για συνεργασία, συνεισφορά και  κάλυψη  αναγκών που προκύπτουν. Σας εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για την άψογη συνεργασία και επικοινωνία που έχουμε για το καλό του Σχολείου μας και των παιδιών μας.

Δείτε εδώ περισσότερες φωτογραφίες.