Ευχαριστήριο μήνυμα στο 1ο νηπιαγωγείο Ελευθερούπολης!!!

Ευχαριστούμε το 1ο Νηπιαγωγείο Ελευθερούπολης Καβάλας για την προσφορά τους στο νηπιαγωγείο μας!!!Παιχνίδια  και αναλώσιμο υλικό, όλα  χρήσιμα για το νηπιαγωγείο !Πολύ όμως μας συγκίνησαν και οι ζωγραφιές των παιδιών με τα όμορφα λόγια στο βιβλιαράκι που ετοίμασαν οι μικροί μαθητές του με τις νηπιαγωγούς τους!!!

Σας ευχαριστούμε θερμά μέσα από την καρδιά μας. Να είστε πάντα καλά και να έχετε πάντα τη διάθεση να προσφέρετε βοήθεια σε τέτοιες δύσκολες συγκυρίες. Η αυθόρμητη αυτή πράξη ανθρωπισμού και αλληλεγγύης είναι ενδεικτική της αγωγής και της ευαισθησίας σας που μεταδίδετε και στους μικρούς σας μαθητές.

122006

002000

200101

Πολύχρωμα Λουλούδια Κινούμενες Εικόνες - eikones top | Rose gift, Beautiful rose flowers, Flowers