Ωρολόγιο Πρόγραμμα Μαθημάτων

Για αύριο Τετάρτη και μέχρι το τέλος της εβδομάδας, το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου διαμορφώνεται σύμφωνα με το επισυναπτόμενο αρχείο.

Στη περίπτωση που συνεχιστεί η κατάληψη και αύριο, τα μαθήματα θα γίνουν και πάλι με τη μέθοδο της τηλεκπαίδευσης, ξεκινώντας από την 1η ώρα, στα links που σας έχουν ήδη σταλεί. Αυτονόητο είναι ότι τηρούνται παρουσιολόγια. Οι διδακτικές ώρες ξεκινούν τις πιο κάτω ώρες:

1η ώρα 8:15
2η ώρα 9:05
3η ώρα 10:00
4η ώρα 10:55
5η ώρα 11:50
6η ώρα 12:40
7η ώρα 13:30

Κάθε διδακτική ώρα, λόγω τηλεκπαίδευσης, διαρκεί 30 με 40 λεπτά και ακολουθεί διάλειμμα μέχρι την έναρξη της επομένης. Οι μαθητές θα πρέπει να είναι στις “τάξεις” τους δύο με τρία λεπτά πριν την έναρξη της κάθε διδακτικής ώρας.

Στη περίπτωση που λήξει η κατάληψη, θα ενημερωθείτε με email για να έλθετε στο σχολείο.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αφήστε ένα σχόλιο σε αυτό το άρθρο. Τα σχόλια δεν είναι ορατά.