Νέα εκπομπή στο μαθητικό ραδιόφωνο την Καθαρά Δευτέρα!

Η περιβαλλοντική ομάδα του σχολείου μας ΣυμμετECO για να ECO μπαίνει ξάνα στο στούντιο του European School Radio για να σας κρατήσει συντροφιά την Καθαρά Δευτέρα 27/02 στις 19:00-20:00.

Αποχαιρετούμε τις Απόκριες με ξεσηκωτική και χορευτική διάθεση με τραγούδια που θα σας ανεβάσουν το κέφι πριν την επιστροφή στις σχολικές αίθουσες.

Την εκπομπή μπορείτε ν’ ακούσετε στην ιστοσελίδα του ESR , στη σελίδα του ESR στο facebook, στη σελίδα του ΠΣΔ ή ακόμη και στο blog του σχολείου μας.

Ταυτόχρονα, την ώρα που ακούτε την εκπομπή μπορείτε να συνδεθείτε στο CHAT του ραδιοφώνου για κουβεντούλα με τους παραγωγούς-μαθητές! Το chat θα το βρείτε εδώ και εδώ . Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι ν’ αλλάξετε το nick Guest με το όνομά σας και ν αφήσετε το πεδίο του κωδικού κενό, μιας κ το chat δε θέλει κωδικό!

Σας περιμένουμε όλους εκεί, τη Δευτέρα στις 19:00!!!