«Αποστολή e-mail γονέων»

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες του 1ου Δημ.Σχολείου

Μετά από εντολή της Διεύθυνσης Π.Ε. Πιερίας, σας παρακαλούμε να μας δηλώσετε το email σας καθώς και τυχόν αλλαγές στα κινητά σας τηλέφωνα, προκειμένου να ενημερωθεί πλήρως το πληροφοριακό σύστημα του MySchool.

Η ενέργεια αυτή γίνεται στο πλαίσιο της πρόθεσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων για την προετοιμασία της πλατφόρμας της τηλεκπαίδευσης.
Παρακαλούμε να στείλετε τα στοιχεία αυτά στο e-mail του σχολείου mail@1dim-kater.pie.sch.gr γράφοντας το ονοματεπώνυμο του παιδιού, την τάξη, το email του γονέα καθώς και τυχόν αλλαγή στο κινητό τηλέφωνο.

Ονοματεπώνυμο μαθητή.

Τάξη:

Κινητό τηλέφωνο (αν έχει αλλάξει):

Σημ. Καθώς η πλειονότητα των γονέων έχει δηλώσει το e-mail και τα κινητά τηλέφωνα, παρακαλούνται να μην τα ξαναστέλνουν παρά μόνο σε περίπτωση αλλαγής.

Ζητούμε επίσης να διαδώσετε το μήνυμα αυτό σε όλους τους γονείς της σχολικής μας κοινότητας.

Η ενέργεια αυτή γίνεται στο πλαίσιο της πρόθεσης του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων για την προετοιμασία της πλατφόρμας της τηλεκπαίδευσης των μαθητών/τριών για το διάστημα που θα κριθεί απαραίτητο.