Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Λαμίας

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου και στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση από την Πολιτιστική ομάδα του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φθιώτιδας σε συνεργασία με το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας. Αφήγηση παραμυθιού, προβολή ταινίας, χριστουγεννιάτικες κατασκευές, face painting, χορός, χριστουγεννιάτικο μπαζάρ, κέφι και φυσικά πλούσια εδέσματα για όλους. Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία της η Σχολική Σύμβουλος κ. Γλένη Χρυσαυγή.
Ευχαριστούμε πολύ τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς που με πολύ κέφι και επαγελματικό μεράκι και όχι μόνο, δημιούργησαν στο σχολείο μας μια χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και πρόσφεραν χαρά στους μαθητές μας. Ευχαριστούμε επίσης όλους τους γονείς για τα εδέσματα και για την για άλλη μια φορά πολύτιμη συνεργασία τους και ιδιαίτερα το Σύλλογο Γονέων για την ακούραστη προσφορά τους.
Καλές γιορτές σε όλους. Υγεία, Αγάπη και ειρήνη σε όλο τον κόσμο!!!

Δείτε εδώ φωτό και τι έγραψε ο τοπικός τύπος