Αγιασμός στο σχολείο!!!

Σεπ 202020

Αγαπητοί γονείς,

την Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου 2020, στις 10 το πρωί

θα πραγματοποιηθεί τελικά ο καθιερωμένος Αγιασμός

για την έναρξη της σχολικής χρονιάς 2020-2021, στην αυλή του σχολείου.

Καλή σχολική χρονιά σε παιδιά, γονείς και εκπαιδευτικούς!!!

Σεπτέμβριος 2020
« Αυγ   Οκτ »

1. 31/10/1948: Γίνεται η τελευταία εγγραφή στο ημερολόγιο του πλοίου - θρύλος «Αβέρωφ»... «Συνήθης εν όρμω υπηρεσία. Κινήσεις συμφώνως τω πίνακι. Έκτακτον ουδέν» γράφει και περνά στην ιστορία.