Μετα Πληροφορίες

Σύνδεσμοι

ΑΡΧΙΚΗ

25 Μαρτίου 2009 από

eyxes.jpgeyxes.jpgeyxes.jpgΕνα ιστολόγιο πληροφόρησης, επικοινωνίας και προβληματισμού που απευθύνεται σε συναδέλφους εκπαιδευτικούς ΠΕ 04 και όχι μόνο ευελπιστώντας ότι θα φανεί χρήσιμο σ΄όσους ενστερνίζονται την ρήση του Χρήστου Φράγκου:

Ο πρώτος και ακρογωνιαίος λίθος της επιτυχίας κάθε διδασκαλίας είναι η αγάπη για τον μαθητή”

και σ΄όσους επέλεξαν το επάγγελμα του δασκάλου και δεν τους επέλεξε αυτό

«Το σκοτάδι δεν αξίζει να αναθεματίζεται, ούτε και αξίζει για κάποιον να το καταριέται. Απλά όποιος έχει έναν αναπτήρα τον ανάβει».

Επιλέξτε την ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ που σας ενδιαφέρει ή ανατρέξτε στις ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ

ΑΝΟΙΚΤΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ

προς εκπαιδευτικούς, γονείς, μαθητές

αν είστε παραλήπτης προβληματιστείτε