Εργασίες μαθητών

Κλικ στο σύνδεσμο ή στην εικόνα!

( Του Μιχάλη )

Κλικ στο σύνδεσμο ή στην εικόνα!

( Του Ιορδάνη )

Η καρτούλα μας για το Πάσχα σε παζλ – Κλικ στην  εικόνα!

Για το άρθρο μας κλικ εδώ!

Συνταγούλες

syntages_1

cake

Κλικ  στην  εικόνα !

meatballs

Κλικ στην εικόνα!

7 σχόλια προς “Εργασίες μαθητών”

1. ΚΥΡΙΑ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ! ΑΜΑ ΝΑΙ, ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ, ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!

2. ΕΜ ΝΑΙ … ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΥΚΟΛΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΕΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΔΗΛΑΔΗ… ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!

3. ΚΥΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ?

4. Κυρία δημιουργησατε νέο ιστολόγιο;;

• Ναι, Μιχάλη μου, καλά κατάλαβες. Περισσότερο πρόκειται για βοηθητικό ιστολόγιο που θα φιλοξενεί κάποιες αναρτήσεις που δεν μπορώ εύκολα να ενσωματώσω στο περιβάλλον του δικού μας… Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω «Της Πέμπτης τα … καμώματα», αλλά εκείνο έχει κυρίως υλικό Ε΄ τάξης και το προτιμώ έτσι.