Εργασίες μαθητών

Κλικ στο σύνδεσμο ή στην εικόνα!

( Του Μιχάλη )

Κλικ στο σύνδεσμο ή στην εικόνα!

( Του Ιορδάνη )

Η καρτούλα μας για το Πάσχα σε παζλ – Κλικ στην  εικόνα!

Για το άρθρο μας κλικ εδώ!

Συνταγούλες

syntages_1

cake
Κλικ  στην  εικόνα !

meatballs
Κλικ στην εικόνα!

7 άποψεις για το “Εργασίες μαθητών

1. ΚΥΡΙΑ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ! ΑΜΑ ΝΑΙ, ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ, ΖΗΤΩ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!

1. ΤΟ ΕΛΑΒΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΒΛΕΠΕΙΣ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ ΜΑΣ, ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥ… ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΛΑΘΟΣ,Ε; ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ, ΛΟΙΠΟΝ!

2. ΕΜ ΝΑΙ … ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΕΥΚΟΛΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΕΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΔΗΛΑΔΗ… ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!

1. Από ιδέες ένα σωρό, Μιχάλη. Είμαι βέβαιη πως κι εσύ θα έχεις αρκετές. Θα μπορούσαν βέβαια να μας φανούν χρήσιμα σε αυτό και τα υπόλοιπα παιδιά της τάξης μας… Το συζητάμε μια από αυτές τις ημέρες.

1. Ναι, Μιχάλη μου, καλά κατάλαβες. Περισσότερο πρόκειται για βοηθητικό ιστολόγιο που θα φιλοξενεί κάποιες αναρτήσεις που δεν μπορώ εύκολα να ενσωματώσω στο περιβάλλον του δικού μας… Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω “Της Πέμπτης τα … καμώματα”, αλλά εκείνο έχει κυρίως υλικό Ε΄ τάξης και το προτιμώ έτσι.