ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

προσκληση 002

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Η Διεύθυνση, οι εκπαιδευτικοί, οι μαθητές, οι μαθήτριες και το βοηθητικό προσωπικό του σχολείου μας σας εύχεται “Χαρούμενη Καθαρή Δευτέρα” και “Καλή Σαρακοστή”!

ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ & ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ

Λήψη αρχείου

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ Β΄ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ

Η ψηφοφορία των ακροατών για το τραγούδι που στείλαμε στον διαγωνισμό του European school radio ξεκίνησε. Το τραγούδι μας έχει κωδικό 9759. Για να το ψηφίσετε μπαίνετε στην ιστοσελίδα του European school radio στην ψηφοφορία των ακροατών.

Στη σύνδεση μπορείτε να βάλετε τους κωδικούς των παιδιών από το ΠΣΔ ή να συνδεθείτε μέσω Google βάζοντας το προσωπικό σας email. Μπορείτε να ψηφίσετε μια φορά από κάθε συσκευή κινητό, τάμπλετ, υπολογιστή.

Βρίσκουμε το τραγούδι μας με τον κωδικό 9759 και όταν εμφανιστεί η καρδιά την πατάμε για να το ψηφίσουμε.

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας γνωρίζουμε ότι την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024 θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών /τριών του σχολείου μας για το Β΄ τρίμηνο. Για τα τμήματα Γ1, Γ2, Δ1, Δ2, Ε, Στ1 και Στ2 οι έλεγχοι θα δοθούν από τους εκπαιδευτικούς των τάξεων μετά τη λήξη του πρωινού προγράμματος στις 13:20μμ.

Για τα τμήματα Α1, Α2 και Β θα γίνει προφορική ενημέρωση για την πρόοδο των παιδιών σας από τις εκπαιδευτικούς των τάξεων.

Με την ευκαιρία του εορτασμού της Καθαρής Δευτέρας η Διεύθυνση και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας σας ευχόμαστε «Καλή Σαρακοστή!»

Εκ του γραφείου.