Αρχεία για Νοέμβριος 6, 2019

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ: «ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΥΠΟ ΤΟ ΠΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΙΦΟΡΙΑ: ΦΤΩΧΕΙΑ»

Νοέ 20196

Oι Υπεύθυνοι Σχολικών Δραστηριοτήτων της Δ/νσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Γ΄ Αθήνας δημιούργησαν το εκπαιδευτικό υλικό με θέμα: «Προσεγγίζοντας τα Προγράμματα Σχολικών Δραστηριοτήτων υπό το πρίσμα της Εκπαίδευσης για την Αειφορία: Φτώχεια». Κλικ στην εικόνα για το υλικό

1. 27/05/1963: Δολοφονείται ο Γρηγόριος Λαμπράκης, βουλευτής.

Νοέμβριος 2019
« Οκτ   Δεκ »