Στα πλαίσια των δράσεων στο πρόγραμμα TEACHERS 4 EUROPE ,” SETTING AN AGORA FOR DEMOCRATIC CULTURE”,θα πραγματοποιήσουμε πρόγραμμα eTwinning με τίτλο “INTERCULTURAL TRIP IN THE EUROPEAN UNION”, με συνεργάτες σχολεία από διάφορες χώρες της Ευρώπης!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα