Το υλικό όλων των σχολείων του Ν. Κεφαλληνίας που συμμετείχαν στο Ευρωπαϊκό Προγράμμα Erasmus+ KA3 “ACT – ACTive Citizenship Project” (2017-2021). ανέβηκε σε ειδικό πεδίο στην ιστοσελίδα του Δικτύου “ΣΗ.ΜΑ. – Α.Ε.Π.” http://simaaep.sites.sch.gr/sxoleiact/
Ειδικότερα, στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε αναρτημένο το υλικό που δημιουργήθηκε από το Νηπιαγωγείο Αγίας Θέκλης στο πλαίσιο πραγματοποίησης του εν λόγω προγράμματος: http://simaaep.sites.sch.gr/course/agiasthek/