Γλυκό καλοκαιράκι ήρθες πάλι!
Πω, πω, πως πέρασε η χρονιά. Τι συναισθήματα μας κατακλύζουν. Πόσα πράγματα ζήσαμε. Τι όμορφες αναμνήσεις!Όλοι όμως αγαπάμε το καλοκαίρι. Τώρα ξεκούραση, ξεγνοιασιά .
Καλό καλοκαίρι σε όλους!!
Ραντεβού το Σεπτέμβρη!
Γλυκό καλοκαιράκι ήρθες πάλι!
Πω, πω, πως πέρασε η χρονιά. Τι συναισθήματα μας κατακλύζουν. Πόσα πράγματα ζήσαμε. Τι όμορφες αναμνήσεις!Όλοι όμως αγαπάμε το καλοκαίρι. Τώρα ξεκούραση, ξεγνοιασιά .
Καλό καλοκαίρι σε όλους!!
Ραντεβού το Σεπτέμβρη!