nipsaval's blog

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ

Σεπ 202112

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΟ.
Ο Αγιασμός θα τελεστεί την Δευτέρα 13/9/2021 στις 9π.μ. στο προαύλιο της σχολικής μονάδας. Παρακαλώ κατά την είσοδο στη σχολική μονάδα να φορούν όλοι μάσκα και να τηρούνται οι απαραίτητες αποσπάσεις. Προϋπόθεση εσόδου των νηπίων στο σχολείο είναι να τους έχει διενεργηθεί self test και να φέρουν μαζί την κάρτα μαθητή για επίδειξη.
Η διενέργεια των self test θα γίνεται κάθε Τρίτη και Παρασκευή και θα έχουν μαζί τους τα παιδιά τις κάρτες μαθητή. Χωρίς αυτή δεν θα μπορούν να εισέλθουν στο σχολείο.
Από 8/9/2021 έχει αρχίσει η δωρεάν διάθεση 6 self test για μέχρι τέλος του Σεπτέμβρη για κάθε μαθητή με τη χρήση του ΑΜΚΑ του στα φαρμακεία. Επίσης επισυνάπτεται αρχείο με χρήσιμες πληροφορίες για την λειτουργία και καθημερινότητα του Νηπιαγωγείου .
ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2021-2022 ( ΠΗΓΗ elniplex)

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ

Τα σχόλια είναι κλειστά.