Το etwinning έργο μας “Colorful world” 2023- 2024 σε μία παρουσίαση!!!

Έφτασε και η φετινή χρονιά στο τέλος της και μαζί της και το ευρωπαϊκό etwinning έργο με τίτλο “Colorful World” που υλοποιήσαμε στο σχολείο μας! Ήταν πραγματικά μία εξαιρετική εμπειρία, στην οποία μοιραστήκαμε πολύ όμορφες στιγμές και μεταξύ μας αλλά και με τους φίλους μας από τα σχολεία- εταίρους! Ευχαριστούμε από καρδιάς την ιδρύτρια του έργου Sevil Avci από την Τουρκία, τους συναδέλφους των σχολείων των 8 χωρών με τους οποίους επικοινωνήσαμε και συνεργαστήκαμε άριστα, τους μικρούς μας μαθητές, με τους οποίους γνωρίσαμε, συνεργαστήκαμε και δημιουργήσαμε, καθώς και τους γονείς των μαθητών μας, οι οποίοι είναι πάντα δίπλα μας!!

Μπορείτε να δείτε την συγκεντρωτική παρουσίαση του έργου στον παρακάτω σύνδεσμο ανοίγοντας και τους συνδέσμους που θα εμφανίζονται στη σελίδα σας, για να βλέπετε τα βίντεο και τα συνεργατικά έργα που δημιουργήσαμε.