Τελετή βράβευσης νέων φοιτητών

Την Τετάρτη 8 Μαϊου 2024, στο Δημαρχείο της Ανδραβίδας  σε μία όμορφη και ουσιαστική εκδήλωση βραβεύτηκαν οι μαθητές του σχολείου μας που είναι πια φοιτητές στα ΑΕΙ της χώρας. Η αίθουσα φωτίστηκε από τα χαρούμενα πρόσωπά τους και για όλους μας ήταν μία πολύ όμορφη ευκαιρία να συναντηθούμε ξανά.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΕΛΕΤΗΣ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ

Την εκδήλωση οργάνωσαν και συντόνισαν η κα Γεωργία Κακαλέτρη – Αντιδήμαρχος Παιδείας, Πολιτισμού και Κοινωνικής Πρόνοιας και η ειδική συνεργάτης του Δημάρχου κα Αμαλία Ηλιοπούλου. Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους και έδωσαν τα τιμητικά βραβεία στους φοιτητές τόσο ο δήμαρχος Ανδραβίδας-Κυλλήνης κ. Ιωάννης Λέντζας όσο και πολλά μέλη της Δημοτικής Αρχής. Όλοι ευχήθηκαν στα παιδιά καλή ακαδημαϊκή πορεία και μία επιτυχημένη σταδιοδρομία και τα παρότρυναν να αφοσιωθούν στις σπουδές τους με πίστη στον εαυτό τους και τα οράματά τους.

Collage

Collage 1 1Collage 1