Πρόγραμμα Εξετάσεων Ιουνίου 2021-22

Στο επόμενο αρχείο pdf θα βρείτε το πρόγραμμα των προαγωγικών και απολυτήριων εξετάσεων Ιουνίου 2022

Πρόγραμμα Εξετάσεων

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:     Το αστικό ΚΤΕΛ θα περνάει από Φύλλα – Αφράτι κανονικά το πρωί για την 1η βάρδια. Για την 2η βάρδια θα περνάει από το Αφράτι στις 10.00 και στη συνέχεια από τα Φύλλα. Τα λεωφορεία θα φεύγουν από το Γυμνάσιο για Φύλλα – Αφράτι στις 10.15 στις 13.20 και στις 14.15

Υπενθυμίζουμε ότι:

1. Η χρήση της μάσκας είναι υποχρεωτική σε όλη την διάρκεια των εξετάσεων.
  2. Η προσέλευση των μαθητών θα πρέπει να ακολουθεί αυστηρά το πρόγραμμα που τους έχει δοθεί.
  3. Δεν θα γίνεται δεκτός κανένας μαθητής από τη στιγμή που έχουν δοθεί τα θέματα και μηδενίζεται στο μάθημα αυτό ( εκτός και αν προσκομίσετε ιατρική βεβαίωση ασθενείας οπότε θα γράψει στην επαναληπτική περίοδο μετά τις 15 του Ιουνίου).
  4. Αν μαθητής/τρια νοσήσει με covid ή οποιαδήποτε άλλη ασθένεια θα πρέπει να προσκομίσετε στο σχολείο το θετικό διαγνωστικό rapid ή ιατρική γνωμάτευση για κάθε άλλη περίπτωση ασθένειας, για να μπορέσει να λάβει μέρος στην επαναληπτική εξεταστική περίοδο του Ιουνίου.
  5. Δεν επιτρέπεται η χρήση κινητού τηλεφώνου καθώς και ρολογιού smartwatch κατά την διάρκεια των εξετάσεων. Η μη υπακοή στην παραπάνω απαγόρευση θα επισύρει τον αυτόματο μηδενισμό του γραπτού του μαθητή/ μαθήτριας.
  6. Μηδενισμός του γραπτού θα γίνεται και στην περίπτωση που μαθητής/μαθήτρια αντιγράφει.

Χωρίς σχόλια