SELFIE – Σύνδεσμος για τους μαθητές του Σχολείου

Το ερωτηματολόγιο αφορά όλους τους μαθητές του Γυμνασίου και του Λυκείου.

Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και διαρκεί 30-40 λεπτά και δεν υπάρχει η δυνατότητα συνέχισής του αν διακοπεί.

Φροντίστε να έχετε στην διάθεσή σας τον απαιτούμενο χρόνο ώστε να το συμπληρώσετε επιτυχώς.

Το SELFIE εφαρμόζεται από το Μουσικό Σχολείο Κομοτηνής σε συνεργασία με την Ευρωπαϊκή Επιτροπή .

Επισκόπηση Προσωπικών Δεδομένων

• Το SELFIE είναι ένα εργαλείο που προορίζεται αποκλειστικά για το σχολείο. Δεν συλλέγεται κανένα προσωπικό δεδομένο.
  • Όλες οι απαντήσεις που δίνονται μέσω του SELFIE είναι ανώνυμες. Δεν είναι δυνατό να ταυτοποιηθούν μαθητές, εκπαιδευτικοί, διευθυντικά στελέχη του σχολείου ή άλλα μέλη του προσωπικού που απαντούν στις ερωτήσεις και στις προτάσεις.
  • Κάθε σχολείο έχει την κυριότητα της έκθεσης SELFIE που το αφορά, η οποία δεν κοινοποιείται σε κανέναν, εκτός εάν το σχολείο αποφασίσει να την κοινοποιήσει.
  • Κανένας άλλος οργανισμός, συμπεριλαμβανομένης της Ευρωπαϊκής Επιτροπής, δεν μπορεί να συνδέσει τις απαντήσεις με συγκεκριμένο σχολείο ή συμμετέχοντα.
  • Το SELFIE φιλοξενείται σε εξυπηρετητή τον οποίο κατέχει και διαχειρίζεται η Ευρωπαϊκή Επιτροπή και τα δεδομένα που συλλέγονται υπόκεινται στους κανόνες προστασίας δεδομένων της Επιτροπής.
  • Τα ανωνυμοποιημένα και συγκεντρωτικά δεδομένα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη διαμόρφωση πολιτικής και για την έρευνα, σε καμία όμως περίπτωση για εμπορικούς σκοπούς.

Βρείτε περισσότερες πληροφορίες για την προστασία των προσωπικών σας δεδομένων στην ιστοσελίδα του SELFIE.

ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΕΔΩ: https://schools-go-digital.jrc.ec.europa.eu/self-assessment?s=2rEffDW&lang=el