Αρχεία για Σεπτέμβριος 18, 2019

Πρόσκληση σε εκδήλωση βράβευσης μαθητών και μαθητριών

Σεπ 201918

Η Θασιακή Ένωση Καβάλας μάς προσκαλεί την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου 2019 στις 11:30 π.μ. στον Ταρσανά της Σκάλας Ποταμιάς Θάσου σε εκδήλωση βράβευσης Θάσιων ή θασιακής καταγωγής μαθητών και μαθητριών που αποφοίτησαν από τα Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια της Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας κατά το σχολικό έτος 2018 – 2019.

Ευχαριστήριο

Σεπ 201918

Ευχαριστούμε θερμά την κ. Τελίδου Μαρίνα, καθώς προέβη σε δωρεά πράσινου κάδου συλλογής απορριμμάτων. Τέτοιες κινήσεις μάς χαροποιούν και διευκολύνουν την καθημερινότητά μας. Με εκτίμηση Ο σύλλογος διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Ποταμιάς Θάσου