Αποχαιρετισμός Στ’ τάξης – Διασκέδαση στην αυλή

Την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022, μαζευτήκαμε στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας για να παρακολουθήσουμε την αποχαιρετιστήρια γιορτή στους μαθητές της Στ’ τάξης. Η γιορτή διοργανώθηκε από τις δασκάλες των Ε’ και Στ΄ τάξεων. Και οι πλέον κατάλληλοι για να το κάνουν αυτό είναι οι μαθητές της Ε΄τάξης. Ευχόμαστε στους μαθητές και τις μαθήτριες της Στ΄ τάξης Καλή Πρόοδο και στο Γυμνάσιο!

Στη συνέχεια ακολούθησε διασκέδαση από ανιματέρ στην αυλή του σχολείου. Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δ/Σ & Νηπιαγωγείου Μεταξάδων για το μπουφέ με τα εδέσματα και το αποχαιρετιστήριο δώρο στους μαθητές μας.

Οι μαθητές έτρεξαν, χόρεψαν, έπαιξαν, έκαναν μαγικά κόλπα και στο τέλος πήραν και το δωράκι τους!