Αθλοπαιδιές

Την Παρασκευή 10 Ιουνίου 2022, ο καιρός δεν ήταν με το μέρος μας και γι’ αυτό η προγραμματισμένη δράση δεν πραγματοποιήθηκε στην αυλή αλλά στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου. Συγχαρητήρια στην εκπαιδευτικό Φυσικής Αγωγής Παϊταρίδου Αναστασία, που δεν μας στέρησε τη δράση αλλά την προσάρμοσε σε εσωτερικό χώρο! Οι μαθητές – μαθήτριες χωρίστηκαν σε 2 ομάδες και έπαιξαν και διασκέδασαν τη νίκη αλλά και την ήττα!

Μουσική Παράσταση

Την Πέμπτη 9 Ιουνίου 2022, στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε μουσική παράσταση στην οποία συμμετείχαν όλοι οι μαθητές – μαθήτριες. Συγχαρητήρια στον εκπαιδευτικό Μουσικής, Γκρέμο Χρήστο, που πλημμύρισε την αυλή μας με ωραίες μελωδίες!

Παρουσίαση Εικαστικών Έργων

Την Τετάρτη 8 Ιουνίου 2022, στο σχολείο μας πραγματοποιήθηκε παρουσίαση εικαστικών έργων των Β’, Γ’ – Δ΄, Ε’, ΣΤ’ τάξεων. Συγχαρητήρια στην εκπαιδευτικό εικαστικών Μπόζη Δήμητρα για την υλοποίηση της δράσης και φυσικά στους μικρούς μας καλλιτέχνες!