Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

από τη Δευτέρα 28/02/2022, το σχολείο μας επιστρέφει στη δια ζώσης λειτουργία του. Λόγω της διακοπής της δια ζώσης λειτουργίας του σχολείου αυτή την εβδομάδα και της μη πραγματοποίησης των self test, οι μαθητές για την επιστροφή τους στο σχολείο τη Δευτέρα 28/02/2022, θα πρέπει να πραγματοποιήσουν ένα επιπλέον self test την Κυριακή, να το δηλώσουν στο edupass και να δείξουν τη σχολική κάρτα τη Δευτέρα. Τα υπόλοιπα self test που γίνονται τη Δευτέρα και την Πέμπτη το απόγευμα θα πραγματοποιηθούν κανονικά. Οι μαθητές που επιστρέφουν από καραντίνα λόγω νόσησης κάνουν rapid test και ενημερώνουν τον διευθυντή του σχολείου. Οι μαθητές που έχουν κρούσμα στο σπίτι και είναι ανεμβολίαστοι να επικοινωνήσουν οι γονείς τους με τον διευθυντή του σχολείου για οδηγίες σχετικά με την επιστροφή τους. Για οποιαδήποτε πληροφορία να απευθύνεστε στον διευθυντή του σχολείου.