Παράδοση-Παραλαβή Σχολείου.

Τη Δευτέρα 19 Ιουνίου 2023 και ώρα 01:15 μ.μ., μέσα σε συγκινησιακό κλίμα έγινε η παράδοση της Διεύθυνσης του σχολείου από τον απερχόμενο Διευθυντή Κωστή Κων/νο στην νέα Διευθύντρια Παπαδημητρίου Ευαγγελία, ενώπιον του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου. Ένας κύκλος δημιουργικός έκλεισε, τόνισε ο απερχόμενος Διευθυντής και ένας νέος δημιουργικός κύκλος ανοίγει. Το υπέροχο ταξίδι στην εκπαίδευση συνεχίζεται και όλοι μαζί οι συνάδελφοι μαζί με τη νέα διευθύντρια, θα οδηγήσουμε το σχολείο όλο και πιο μπροστά προς όφελος των μαθητών μας. Η νέα Διευθύντρια ευχαρίστησε το Σύλλογο Διδασκόντων για την υποδοχή και υποσχέθηκε ότι με την βοήθεια όλων, σαν μια ομάδα, θα δουλεύουμε για να πάει το σχολείο πολλά βήματα μπροστά.

ΠΑΡΑ 1  ΠΑΡΑ 2 ΠΑΡΑ 3