Αποφοίτηση ΣΤ τάξης σχολικού έτους 2022-23.

Την Πέμπτη 15 Ιουνίου 2023, σε μια σεμνή τελετή το σχολείο μας, παρουσία του Δ/ντή του σχολείου Κωστή Κων/νου, του Προέδρου της Τοπικής κοινότητας Λιάκου Βαλάντη, εκπαιδευτικών και μαθητών, αποχαιρέτησε τους αποφοιτήσαντες μαθητές/τριες της ΣΤ τάξης. Στο 5ο Γυμνάσιο Καρδίτσας μεταβαίνουν οι: Βογιατζής Βασίλειος, Ζαφειρόπουλος Βασίλειος, Κατσέλου Γεωργία, Κουσάνα Φωτεινή, Λιάκος Κων/νος, Μπαλάφας Κων/νος, Παππάς Ιωάννης, Παπαδημητρίου Θεόδωρος, Παπαβασιλείου Σταματία,Στάικου Αντιγόνη, Σφέτσιου Ηλιάνα, Σταμούλης Νικόλαος, Τιτούλη Σοφία,  Τσέλα Γκλοριάνα,Τσίτρας Αντώνιος, Τσούπος Βασίλειος και στο 1ο Πειραματικό Γυμνάσιο Καρδίτσας ο μαθητής Γιολδάσης Αλέξανδρος. Ο δάσκαλός τους Δημήτρης Τσέας και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου τους εύχονται: Καλή Πρόοδο, Υγεία και καλή προσαρμογή στο νέο τους σχολείο.!!!!

ΣΤ 1      ΣΤ 2    ΣΤ