![IMG_0563](https://blogs.sch.gr/dimfiron/files/2016/01/IMG_0563-150x150.jpg?x65623)
KIDS ATHLETICS
ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Ε’ ΚΑΙ ΣΤ΄ΤΑΞΗΣ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2015
Μετά την αθλητική μέρα που πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία στον χώρο του σχολείου μας ακολούθησε η συμμετοχή των μαθητών της Ε’ και ΣΤ’ τάξης στα Kids Athletics. Το συγκεκριμένο αθλητικό πρόγραμμα πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με τον ΣΕΓΑΣ Κυκλάδων.
Τα παιδιά χωρίστηκαν σε ομάδες και μυήθηκαν σε παιγνιώδη μορφή στα αθλήματα του κλασσικού αθλητισμού. Ήταν μια μέρα γεμάτη αθλητισμό, ενέργεια και εμπειρίες για τους μαθητές του σχολείου μας.
Στα παιδιά δόθηκαν αναμνηστικά διπλώματα.
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ!!!