Επισκευαστικές και κατασκευαστικές ανάγκες του Σχολείου μας..

IMG 5741IMG 5742

Επίσκεψη σήμερα 24 Ιανουαρίου 2024  των αρχών του τόπου για τη διερεύνηση των επισκευαστικών και κατασκευαστικών αναγκών του σχολείου μας .

Η Αντιδήμαρχος Παιδείας, και τουρισμού ,κ. Δήμητρα Τσουλουχά, ο Πρόεδρος  της κοινότητας Χιλιομοδίου κ. Κώστας Σκούρτης, ο Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής και σύμβουλος του Δημάρχου Κορινθίων  σε θέματα Παιδείας κ. Παναγιώτης Δράκος, ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων κ. Γιώργος Κουρούπης, και το μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου κ. Δημήτρης Σινάνος,  συζήτησαν με τη  Διευθύντρια  για τις ανάγκες του σχολείου και υποσχέθηκαν να παρέμβουν για να επιλυθούν.

Με άμεση παρέμβαση στις 27 Ιανουαρίου 2024 ο Πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής , κ. Παναγιώτης Δράκος και το Δ. Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων καθάρισαν και ομόρφυναν τη βόρεια πλευρά και τον κήπο της σχολικής αυλής. Ευχαριστούμε πολύ!!!