Απόχαιρετισμός και ευχές σε μία εξαίρετη συνάδελφο, την Κυρία Αμαλία Αποστολοπούλου

Αγαπημένη μας Αμαλία.

Θα θέλαμε με την ευκαιρία της συνταξιοδότησής σου, να σε ευχαριστήσουμε από καρδιάς για το ήθος, τη γνώση, την εμπειρία, την καλή συνεργασία και την πολύτιμη βοήθεια που προσέφερες σε μας τους συναδέλφους σου,  στους γονείς και κυρίως στους μαθητές σου όλα αυτά τα χρόνια και από τη θέση της δασκάλας αλλά και από τη θέση της Διευθύντριας.

Σου εκφράζουμε την αγάπη μας και σου ευχόμαστε ολόψυχα να μη χάσεις ποτέ τον ενθουσιασμό σου, το κέφι σου, το χιούμορ,  τη χαρά και τη μαχητικότητά σου. Να συνεχίσεις να εισπράττεις την αγάπη, την αποδοχή και την καταξίωση που απόλαυσες τόσα χρόνια στο σχολικό περιβάλλον και να έχεις υγεία, εσύ και η οικογένειά σου!

Με αγάπη!

Οι συνάδελφοί σου

από το Δημοτικό Σχολείο Ανατολής.