Ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ξεκίνησε δυναμικά προσφέροντάς μας μια όμορφη βραδιά κινηματογράφου . Τα χαλιά στρώθηκαν, το ποπ κορν μοσχομύρισε , τα φώτα χαμήλωσαν και παρακολουθήσαμε την ταινία το «Το καναρινί ποδήλατο»!
Μηνιαία αρχεία: Ιανουάριος 2019
Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Μουρικίου.
Ο νεοσύστατος Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Μουρικίου:
Πέιτσης Ιωάννης
Μαυροδή Παρασκευή
Αγιασματή Μαριάννα
Πετκάτση Έφη
Άψης Χρήστος
Σιδερίδου Ρεββέκα
Τζιμίκα Λουίζα
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στ΄ απερχόμενα μέλη του συλλόγου κυρίους Τζούφα Μαργαρίτη , Ιορδανίδη Φώτη και στην κυρία Τζούφα Μαργαρίτα για την άψογη συνεργασία , στήριξη και ηθική συμπαράσταση.
Είμαστε σίγουροι ότι θα συνεχιστεί η άριστη συνεργασία με τον νεοσύστατο σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων με στόχο την πραγματοποίηση των οραμάτων του σχολείου μας προς όφελος των μαθητών μας!!!