Ευχαριστήριο προς γονείς και κηδεμόνες για τις βασιλόπιτες

Ευχαριστούμε τις μητέρες του σχολείου μας και το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τα όμορφα δώρα!!!

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς και φέτος για την ωραία και νόστιμη προσφορά σας!!! Ευχόμαστε στους τυχερούς αλλά και σε όλα τα παιδιά, δασκάλες/δασκάλους, βοηθητικό προσωπικό και γονείς/κηδεμόνες ένα δημιουργικό έτος με υγεία, ευτυχία και πρόοδο!!!Σήμερα Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024, οι μητέρες του σχολείου μας, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, προσέφεραν για κάθε τμήμα, τη βασιλόπιτα της νέας χρόνιας. Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων φρόντισε για τα δώρα στους τυχερούς που βρήκαν το φλουρί.

Και του χρόνου με υγεία!!!

20240126 081342 20240126 081401

1 σχόλιο στο “Ευχαριστήριο προς γονείς και κηδεμόνες για τις βασιλόπιτες